| Rozměr (cm) | 100 x 80 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Délka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 47 |
| Montážní rozměr (cm) | 98 x78 |
| tvar | asymetrický |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 48 |
| balení | 1 karton=56x203x16 cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |