Pak jste tu správně. Sprchová vanička HARD z umělého mramoru je to pravé právě pro Vás.
Umělý mramor je na rozdíl od přírodního kamene upraven tak, aby byl ideálně použit do koupelen. Vanička má výborné tepelně-izolační vlastnosti, udržuje teplotu okolí, proto nestudí a je velmi příjemná na dotek. Díky své dokonalé pevnosti a stabilitě zaručuje nulový prohyb.
Díky hladkému povrchu vaničky bezproblémově umístíte a utěsníte jakoukoli zástěnu. Speciální povrch navíc zajišťuje velmi snadnou údržbu a odolnost vůči čistícím prostředkům.
Vysoká estetická hodnota a výborné užitné vlastnosti jsou hlavními důvody, proč jsou výrobky z litého mramoru tak oblíbené a žádané.
Vaničky HARD vynikají kromě své kvality i nevšedním designem.
Precizní povrch vaničky bez zbytečných míst, kde se hromadí voda mimo odtokový prostor.
Nabízíme možnost zvolit si barvu krytky sifonu podle svých preferencí pro dokonalé sladění s vaší koupelnou.
Na výběr je hned ze 4 barev - základní bílá, chromová, černá lesklá a černá matná.
Sifon NENÍ součástí balení a je nutné jej zakoupit zvlášť. Přikoupit ho můžete zde.
Díky důmyslnému umístění sifonu (v rantlu vaničky) není okolí sifonu nikterak zeslabeno a poškození způsobené velkým zatížením tohoto místa je tudíž sníženo na minimum.
Sifonu je speciálně navržen přímo pro vaničky Hard, aby zajišťoval rychlý a plynulý odtok vody během celého sprchování. Čištění sifonu je snadné a zvládnete ho ve třech jednoduchých krocích.
Sifon je „ukrytý“ pod krytkou z odolného tvrzeného plastu. (Sifon je třeba zakoupit zvlášť.)
Usazení na podlaze - Pro tuto variantu je vanička primárně uzpůsobena, k instalaci nepotřebujete žádné zvláštní vybavení.
V rovině s podlahou - Vanička může být naprosto zapuštěna takže bude v jedné rovině s podlahou a vy se tak nebudete muset obávat "ukopnutých" prstů na noze. Navíc je tato varianta uživatelský zdaleka nejpohodlnější.
Vyvýšená na na nožičkách s panelem - Chcete-li mít vaničku vyvýšenou a zároveň zachovat jednotný design, postavte ji na nožičky a přidejte čelní panel. Tím získáte nejen prostor pro odtok, ale také komplexní vzhled. (nožičky a krycí panel nejsou součástí)
Vyvýšená s podezděním - Je samozřejmě možno vaničku instalovat na podezděnou část podlahy vaší koupelny, pro potřeby mít sprchový kout vyvýšený.
Sprchová vanička je primárně určena pro instalaci na podlahu. Proto nožičky a čelní krycí panel nejsou součástí. V případě, že potřebujete vaničku vyvýšit, lze nožičky i čelní krycí panel přikoupit.
| Rozměr (cm) | 100 x 80 |
| stranová varianta | pravá |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Délka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 3,5 cm |
| tvar | asymetrický |
| Materiál | litý mramor |
| Protiskluzová úprava | ne |
| Nosnost (kg) | 250 |
| Hmotnost (kg) | 34 |
| balení | 1 ks= 104x84x6 cm |
| Značka | WellMall |