| Rozměr (cm) | 100x90 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Délka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 68 |
| Montážní rozměr (cm) | 98 - 102 x 87 - 89 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | zalamovací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 4/5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 69 |
| balení | 1 karton=105x202x8 cm, 2 kartony=93x199x6 cm |
| konstrukce | rámová |
| instalace | nástěnná |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |