| Rozměr (cm) | 80 x 80 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Délka (cm) | 80 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 55 |
| Montážní rozměr (cm) | 78-82 x 77-79 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | zalamovací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 4/5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 40 |
| balení | 1 karton=85x202x8 cm, 1 karton=83x199x6 cm |
| konstrukce | rámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |