| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 100 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 68 |
| Montážní rozměr (cm) | 98-102 |
| otevírání | zalamovací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 4 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 24 |
| balení | 1 karton=105x202x8 cm |
| konstrukce | rámová |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |