| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 70 cm |
| Délka (cm) | 145 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 60,5 |
| Montážní rozměr (cm) | 141,3-143,8 x 67-69,5 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | ano |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 64 |
| balení | 1 karton=149x202x9 cm, 1 karton=74x202x8 cm |
| konstrukce | rámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |