| Rozměr (cm) | 120 x 90 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Délka (cm) | 120 |
| Výška (cm) | 188 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 52 |
| Kombinace | dveře 120 / bočnice 90 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 78 |
| balení | 1 karton=72x190x7 cm, 1 karton=98x192x6 cm, 1 ks=125x95 cm |
| konstrukce | rámová |
| Vanička | mramorová |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |