| Šířka (cm) | 90 cm |
| Délka (cm) | 110 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 92 |
| Kombinace | dveře 110 / bočnice 90 |
| Montážní rozměr (cm) | 108-111 x 88 - 90 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 50 |
| balení | 1 karton=79x191x6cm, 1 karton=98x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |