Pokud hledáte do svého sprchového koutu vaničku, která vám vaši každodenní hygienu maximálně zpříjemní, model Rocky je přesně to, co potřebujete. Je totiž vyrobený z umělého mramoru, který oproti přírodnímu kameni nabízí výhody, které v koupelně skutečně oceníte.
Hned, jak na ni poprvé stoupnete, si jistě všimnete, že vás vůbec nestudí do nohou. Důvodem jsou excelentní tepelné-izolační vlastnosti mramoru. Díky nim si vanička udržuje teplotu okolí a tím pádem je velmi příjemná na dotek.
Mramorová vanička Rocky navíc dokáže nabídnout dokonalou stabilitu a pevnost. Můžete se tedy spolehnout na to, že se po instalaci skutečně nehne z místa. Zabudovat ji můžete do jakékoliv zástěny a nikdy nebudete mít problém s jejím utěsněním.
Povrch vaničky je navržený tak, aby se v něm nedržela voda a místo toho krásně stékala do odpadu. Navíc zajišťuje snadnou údržbu a dokáže bez problému odolat náporu čistících prostředků.
Praktické výhody však nejsou tím jediným, proč má vanička Rocky v koupelně své místo. Její velkou předností je i její estetický vzhled, který do koupelny vnese ten správný nádech luxusu.
NOVINKA!!! Pokud budete na vaničku instalovat černou sprchovou zástěnu, je možno si s ní sladit krytku sifonu. V nabídce je sifon s krytkou v provedení: bílá, chrom, černá mat nebo černá lesk.
Sprchová vanička je primárně uzpůsobena pro instalaci přímo na podlahu. Proto nožičky a čelní krycí panel není součástí. V případě, že potřebujete vaničku vyvýšit, lze nožičky i čelní krycí panel přikoupit.
| Rozměr (cm) | 90 x 80 |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Délka (cm) | 90 |
| Hloubka | 1 cm |
| Výška (cm) | 3 cm |
| tvar | asymetrický |
| Barva | bílá |
| Materiál | litý mramor |
| Protiskluzová úprava | ne |
| Nosnost (kg) | 250 |
| Hmotnost (kg) | 29 |
| balení | 1 ks= 94x84x6 cm |
| Značka | WellMall |