| Šířka (cm) | 85 cm |
| Délka (cm) | 85 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 70 |
| Montážní rozměr (cm) | 81,4-83,4 x 81,4-83,4 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | ano |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 54 |
| balení | 2 karton=57x202x8 cm |
| konstrukce | bezrámová |
| instalace | rohová |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |