Jejich bezrámové provedení, čistý a elegantní vzhled vás pohladí po duši. Řeč je o otevíracích sprchových dveřích RIKA. Navíc jsou vhodné jak do malých, tak do prostorných koupelen.
V tomto případě sprchové dveře RIKA DOUBLE se jedná o kombinaci: dveře 55 / dveře 55
ROZMĚRY:
Křídla sprchových dveří RIKA se otevírají směrem ven - do prostoru koupelny. Díky pevným dílům není nutné mít volný prostor po celé šířce dveří.
U těchto sprchových dveří se jedná o výplň z bezpečnostního ČIRÉHO skla o síle 6 mm - průhledné jako okna. Pokud při sprchování upřednostňujete více soukromí, najdete v naší nabídce stejný model s výplní skla Grape, které je pouze průsvitné.
S údržbou Vám pomůže speciální povlak (povrchová úprava proti usazování vodního kamene a mýdlových usazenin) aplikovaný na sprchové dveře již při výrobě.
Stěnové profily jsou tvarované v moderním hranatém designu. Navíc jsou doplněné o horní krytky, aby se dovnitř nedostala ani kapka vody.
Pevné části jistí bytelné rohové vzpěry, nehnou se ani o píď.
Ve stejném designu je zvolený i tvar spojovacích pantů pevných částí a dveří.
Sprchové dveře zdobí dvoubodová madla o délce 42 cm, která jsou z vnitřní strany sprchového koutu upravena na dva bodové úchyty se žlábkem pro uchopení.
Upozornění: Součástí balení není prahová lišta (díl S26). Místo ní je přiloženo prodloužené těsnění 2 cm, které plně zajišťuje vodotěsnost zástěny.
Silikonové "okapové" těsnění dveří zabrání vytečení vody ze sprchového koutu. Díky nadzvedávacímu pantu se dveře při dovření pěkně "posadí" k liště.
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 100 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 49 |
| Kombinace | dveře 55 / dveře 55 |
| Montážní rozměr (cm) | 99,2 - 103,2 |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | ano |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 36 |
| balení | 2 kartony=57x202x8 cm |
| konstrukce | bezrámová |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |