Sprchová zástěna Point v kombinaci s mramorovou vaničkou Rocky tvoří perfektní kombinaci přímo do vaší koupelny.
Rozměry:
Čiré bezpečnostní sklo o síle 5 mm (průhledné jako okno).
V nabídce najdete tento sprchový kout i s výplní skla Grape (strukturované).
Plynulé otevírání sprchových zástěn POINT zajišťují KOVOVÉ horní i spodní dvoukolečkové pojezdy v černém provedení.
Celorámová konstrukce společně s těsnícími lištami sprchových zástěn Point zabrání během sprchování jakémukoliv úniku vody do koupelny.
Hliníkový rám s povrchovou úpravou černá .
Pokud hledáte do svého sprchového koutu vaničku, která vám vaši každodenní hygienu maximálně zpříjemní, model Rocky je přesně to, co potřebujete. Je totiž vyrobený z umělého mramoru, který oproti přírodnímu kameni nabízí výhody, které v koupelně skutečně oceníte.
Ke sprchové vaničce lze přikoupit nožičky i čelní krycí panel.
Spodní pojezdová kolečka jsou vybavena vycvakávacím systém pro snazší údržbu.
Na obou stranách zástěny je zdvojené silikonové těsnění mezi pevným a posuvným sklem. Ve stejném designu je zpracováno i magnetické těsnění mezi posuvnými skly. Magnetické dovírací těsnění celý kout spolehlivě uzavře.
Kovová jednobodová madla. Dostatečně pevná a přitom velmi příjemná do ruky.
| Rozměr (cm) | 80×80 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Délka (cm) | 80 |
| Výška (cm) | 188 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 40 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 63 |
| balení | 1 karton=43x191x8cm; 1 ks=84x84x6cm |
| konstrukce | rámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | mramorová |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout s vaničkou |
| Značka | WellMall |