Sprchová zástěna Point v kombinaci s mramorovou vaničkou Hard tvoří perfektní kombinaci přímo do vaší koupelny.
Rozměry:
Čiré bezpečnostní sklo o síle 5 mm (průhledné jako okno).
V nabídce najdete tento sprchový kout i s výplní skla Grape (strukturované).
Plynulé otevírání sprchových zástěn POINT zajišťují KOVOVÉ horní i spodní dvoukolečkové pojezdy v chrom provedení.
Celorámová konstrukce společně s těsnícími lištami sprchových zástěn Point zabrání během sprchování jakémukoliv úniku vody do koupelny.
Hliníkový rám s povrchovou úpravou chrom.
Sprchová vanička z litého mramoru Hard. Speciální povrch zajišťuje velmi snadnou údržbu a odolnost vůči čistícím prostředkům. Sifon je „ukrytý“ pod krytkou z odolného tvrzeného plastu. Barva krytky a vaničky se proto může mírně lišit.
Sifon je potřeba dokoupit. Zde.
Spodní pojezdová kolečka jsou vybavena vycvakávacím systém pro snazší údržbu.
Na obou stranách zástěny je zdvojené silikonové těsnění mezi pevným a posuvným sklem. Ve stejném designu je zpracováno i magnetické těsnění mezi posuvnými skly. Magnetické dovírací těsnění celý kout spolehlivě uzavře.
Celokovová jednobodová madla. Dostatečně pevná a přitom velmi příjemná do ruky.
| Rozměr (cm) | 90×90 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Délka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 188,5 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 50 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 58 |
| balení | 1 karton=48x191x8cm; 1 ks=94x94x6cm |
| konstrukce | rámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | mramorová |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout s vaničkou |
| Značka | WellMall |