
| Rozměr (cm) | 90×90 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Délka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 199 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 55 |
| tvar | čtvrtkruh |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 48 |
| balení | 1 karton=49x191x14cm; 1 karton=93x93x16cm |
| konstrukce | rámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | akrylátová |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout s vaničkou |
| Značka | WellMall |