Sprchové zástěny POINT se vyznačují plynulým otevíráním, které je dosaženo díky precizně navrženým horním i spodním dvoukolečkovým pojezdům. Tyto pojezdy jsou pečlivě vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a bezproblémový chod.
Celorámová konstrukce společně s těsnícími lištami sprchových zástěn Point zabrání během sprchování jakémukoliv úniku vody do koupelny.
Hliníkový rám s povrchovou úpravou Chrom.
Spodní pojezdová kolečka jsou vybavena vycvakávacím systém pro snazší údržbu.
Kovová jednobodová madla. Dostatečně pevná a přitom velmi příjemná do ruky.
Na obou stranách zástěny je zdvojené silikonové těsnění mezi pevným a posuvným sklem. Ve stejném designu je zpracováno i magnetické těsnění mezi posuvnými skly. Magnetické dovírací těsnění celý kout spolehlivě uzavře.
Sprchová zástěna POINT není příliš složitá na instalaci, což může ušetřit náklady a čas při případné renovaci koupelny.
Posuvné dveře jsou obecně výbornou volbou pro sprchové kouty, zvlášť u těch s rohovým vstupem. Sprchová zástěna Point může přispět k modernímu a odlehčenému vzhledu koupelny.
Pouze zástěna bez vaničky (v případě zájmu nutno přikoupit)
| Rozměr (cm) | 90x90 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Délka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 55 |
| Montážní rozměr (cm) | 87-89 x 87-89 |
| tvar | čtvrtkruh |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 36 |
| balení | 1 karton=49x191x14cm |
| konstrukce | rámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |