Dvoukřídlé oboustranně otevírací sprchové dveře OVER přinášejí elegantní a funkční řešení pro vaši koupelnu.
ROZMĚRY:
Sprchovové dveře OVER můžete díky speciálnímu pantu otevírat dovnitř i ven. A nejenom to. Zvedací mechanismus bočního pantu u sprchových dveří napomáhá hladkému provozu obou křídel.
Dvoukřídlé sprchové dveře mají pochromovaný hliníkový profil a jako výplň je zde použito bezpečnostní čiré sklo o síle 6 mm. Sklo je již z výroby opatřeno technologií Cleaner, která usnadňuje údržbu a zabraňuje usazování vodního kamene.
Pro výplň těchto dveří je použito Bezpečnostní sklo sklo o síle 6 mm.
Tento model dveří ale můžete v naší nabídce najít ve dvou různých provedeních. Vybírat můžete:
V balení naleznete i podlahovou lištu, která brání případnému úniku vody ze sprchového koutu. Pokud ale toužíte po zcela bezbariérovém vstupu a lištu nechcete použít, doporučujeme přikoupit spodní praporkové těsnění s delším "ocáskem".
Praktická jednobodová kovová madla ze slitiny zinku zajistí snadnou manipulaci při otevírání dveří. Jak již název napovídá, tato madla jsou vyrobena z kvalitní slitiny zinku, což jim dodává nejen vysokou pevnost, ale také dlouhou životnost. Zinková slitina je známá svou odolností vůči opotřebení a korozi, což znamená, že tato madla si zachovají svůj původní vzhled a funkčnost i po mnohaletém používání.
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 100 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 85 |
| Montážní rozměr (cm) | 98-102 |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | ano |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 33 |
| balení | 1 karton=61x194x8 cm |
| konstrukce | bezrámová |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |