| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Délka (cm) | 60 |
| Výška (cm) | 196,5 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 66 |
| Montážní rozměr (cm) | 56,7-58,7 x 56,7-58,7 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | zalamovací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | ano |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 38 |
| balení | 2 kartony=34x203x8 cm |
| konstrukce | bezrámová |
| instalace | rohová |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |