| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 90,2 cm |
| Délka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 37 |
| Kombinace | dveře 90 / bočnice 90 |
| Montážní rozměr (cm) | 88-92×90,2 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 46 |
| balení | 1 karton=52x190x7 cm, 1 karton=98x192x6 cm |
| konstrukce | rámová |
| instalace | rohová |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 1 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |