| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 105 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 44 |
| Montážní rozměr (cm) | 103 - 107 |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 28 |
| balení | 1 karton=59x190x7cm |
| konstrukce | rámová |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dveře do niky |
| Značka | WellMall |