
Asymetrický sprchový kout NATALI v kombinaci s mramorovou vaničkou HARD skvěle zapadne do konceptu jak klasické, tak moderní koupelny.
U sprchového koutu Natali je použito bezpečnostní kalené sklo o síle 6 mm, v provedení průhledné - Čiré
Díky celorámové konstrukci vám do koupelny neunikne ani kapka vody. Celkovou těsnost zástěny podpoří silikonové těsnící praporky mezi skly a dveřní magnetické těsnění.
barva rámu: chrom
Elegantní chromová madla perfektně doplňují cleou zástěnu. Madla jsou z praktického hlediska rozdělena z vnitřní strany koutu na dva bodové úchyty.
Dvojitá pojezdová kolečka umožňují plynulý pohyb skel v pojezdových profilech. Spodní kolečka jsou vybavena vycvakávacím systémem pro usnadnění přístupu k liště a jejímu čištění.
Nemusíte si lámat hlavu s výběrem vaničky. To jsme udělali za vás. V tomto případě jsme zvolili mramorovou vaničku HARD. Ke které je nyní navíc sifon ZDARMA !!!
Umělý mramor je na rozdíl od přírodního kamene upraven tak, aby byl ideálně použit do koupelen. Vanička má výborné tepelně-izolační vlastnosti, udržuje teplotu okolí, proto nestudí a je velmi příjemná na dotek. Díky své dokonalé pevnosti a stabilitě zaručuje nulový prohyb.
Speciální povrch navíc zajišťuje velmi snadnou údržbu a odolnost vůči čistícím prostředkům. Vysoká estetická hodnota a výborné užitné vlastnosti jsou hlavními důvody, proč jsou výrobky z litého mramoru tak oblíbené a žádané. Vaničky HARD vynikají kromě své kvality i nevšedním designem.
Precizní povrch vaničky bez zbytečných míst, kde se hromadí voda mimo odtokový prostor.
Sifon je „ukrytý“ pod krytkou z odolného tvrzeného plastu. Barva krytky a vaničky se proto může mírně lišit.
Ke sprchové vaničce lze přikoupit nožičky i čelní krycí panel.
| Rozměr (cm) | 120 x 90 |
| stranová varianta | levá |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Délka (cm) | 120 |
| Výška (cm) | 198,5 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 52 |
| tvar | asymetrický |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 99 |
| balení | 1 karton=66x203x16 cm, 1 ks= 124x94x6 cm |
| Vanička | mramorová |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |