rozměr: 90 x 80 cm cm
výška: 195 cm
šířka průchodu: 42 cm
radius oblouku: R55
U sprchového koutu Natali je použito bezpečnostní kalené sklo o síle 6 mm, v provedení průhledné - Čiré.
Díky celorámové konstrukci vám do koupelny neunikne ani kapka vody. Celkovou těsnost zástěny podpoří silikonové těsnící praporky mezi skly a dveřní magnetické těsnění.
barva rámu: chrom
Elegantní chromová madla perfektně doplňují celou zástěnu. Madla jsou z praktického hlediska rozdělena z vnitřní strany koutu na dva bodové úchyty.
Dvojitá pojezdová kolečka umožňují plynulý pohyb skel v pojezdových profilech. Spodní kolečka jsou vybavena vycvakávacím systémem pro usnadnění přístupu k liště a jejímu čištění.
Zástěnu lze instalovat přímo na podlahu, nebo kombinovat se sprchovou vaničkou Hard či Rocky. Ty naleznete, společně s odtokovými žlaby, v nabídce našeho obchodu.
Pokud doplníte zástěnu o sloupový sprchový set, nebude už nic bránit tomu, abyste si sprchování užili na 100%.
| Rozměr (cm) | 90x80 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Délka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 42 |
| Montážní rozměr (cm) | 88 x 78 |
| tvar | asymetrický |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 43 |
| balení | 1 karton=50,4x203x16 cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |