| Rozměr (cm) | 120 x 90 |
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Délka (cm) | 120 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 52 |
| Montážní rozměr (cm) | 118 x88 |
| tvar | asymetrický |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 57 |
| balení | 1 karton=66x203x16 cm |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |