| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Délka (cm) | 95 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 81 |
| Montážní rozměr (cm) | 93-97 x 77-79 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | ano |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 59 |
| balení | 1 karton = 42x202x9 cm, 1 karton=80x203x5 cm, 1 karton=7x48x3 cm |
| konstrukce | bezrámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |