Dvoukřídlá varianta oboustranně otevíratelných dveří HANY. Čistá linie bezrámového provedení se stala hlavním kritériem těchto nádherných sprchových dveří.
Rozměry:
Otevírání sprchových dveří Hany je díky speciálnímu pantu uzpůsobeno pro otevírání křídel dovnitř i ven.
Zvedací mechanismus bočního pantu u sprchových dveří napomáhá hladkému provozu.
V tomto případě se jedná o výplň z bezpečnostního GRAPE skla o síle 6 mm - strukturované sklo.
V naší nabídce ale najdete stejný model i s čirou výplní skla (průhledné jako okno).
Skla jsou již z výroby opatřena speciálním povlakem proti usazování vodního kamene a mýdlových usazenin, což usnadní čištění skel.
I přes to doporučujeme tuto vrstvu alespoň 1x do měsíce obnovovat pomocí speciálních anticalcových přípravků.
Sprchové dveře mají leštěný hliníkový profil s chromovým povrchem. Profil je tvarovaný v moderním hranatém designu doplněný o horní krytku, aby se dovnitř nedostala ani kapka.
Konstrukční řešení zdvihacího pantu je špičkovým řešením otevíracích dveří u sprchových koutů.
Sprchové dveře zdobí dvoubodová madla o délce 42 cm, která jsou z vnitřní strany sprchového koutu upravena na dva bodové úchyty se žlábkem pro uchopení.
Silikonové "okapové" těsnění dveří a nizoučká prahová lišta napomáhají, aby při sprchování nedocházelo k vytečení vody do prostoru koupelny.
Díky nadzvedávacímu pantu se dveře při dovření pěkně "posadí" k liště.
Pokud chcete kompletně bezbariérový vstup, nemusíte prahovou lištu instalovat, stačí pouze přikoupit speciální "praporkové" spodní těsnění a instalujte místo stávajícího.
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 66 |
| Montážní rozměr (cm) | 78-82 |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | ano |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 26 |
| balení | 1 karton = 42x202x9 cm |
| konstrukce | bezrámová |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |