| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 135 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 87 |
| Kombinace | dveře 105 + pevná stěna 30 |
| Montážní rozměr (cm) | 133 - 137 |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 49 |
| balení | 1 karton=66x6x192 cm; 1 karton=35x4x192cm |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchové dveře do niky |
| Značka | WellMall |