| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Délka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 82 |
| Montážní rozměr (cm) | 81 x 98 - 102 x 81 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 64 |
| balení | 1 karton=64x191x6cm, 2 kartony=88x192x6cm |
| konstrukce | bezrámová |
| instalace | nástěnná |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |