| Šířka (cm) | 90 cm |
| Délka (cm) | 130 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 113 |
| Kombinace | dveře 130 / bočnice 90 |
| Montážní rozměr (cm) | 128-131 x 91 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 59 |
| balení | 1 karton=79x191x6cm, 1 karton=98x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |