| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 42 |
| Montážní rozměr (cm) | 58-62 |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 20 |
| balení | 1 karton=44x191x6cm |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchové dveře do niky |
| Značka | WellMall |