Spojením minimalismu a moderního vzhledu vznikne perfektní sprchový kout. Navíc ve spojení s bezrámovým provedením vnesou do vaší koupelny nádech čistoty.
ROZMĚRY:
Dveřní křídla sprchového koutu AVER DUE můžete otevírat směrem dovnitř i ven - do prostoru koupelny.
Jistě vás potěší i univerzální stranová montáž.
U těchto sprchových dveří se jedná o výplň z bezpečnostního GRAPE skla o síle 6 mm - strukturované z vnější strany. V naší najdete nabídce stejný model s čirou výplní skla.
Sklo je již z výroby opatřeno technologií Cleaner, která účinně zabraňuje usazování bakterií a nečistot, čímž vám výrazně ulehčí údržbu skla.
Doporučujeme k prodloužení životnosti této vrstvy nanášet alespoň 1x do měsíce speciální anticalcové přípravky.
Sprchový kout má leštěné hliníkové profily s chromovým povrchem. Profily jsou tvarované v moderním hranatém designu a doplněné o horní krytku, aby se dovnitř nedostala ani kapka.
Sprchové dveře zdobí kovové dvoubodové madlo o délce 42 cm, které je z vnitřní strany sprchového koutu upraveno na dva bodové úchyty se žlábkem pro uchopení.
Silikonové "okapové" těsnění dveří a nizoučká prahová lišta spolehlivě zabrání vytečení vody ze sprchového koutu. Díky nadzvedávacímu pantu se dveře při dovření pěkně "posadí" k liště.
Pokud chcete kompletně bezbariérový vstup, nemusíte prahovou lištu instalovat, stačí pouze přikoupit speciální "praporkové" spodní těsnění a instalujte místo stávajícího.
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 100 cm |
| Délka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 125 |
| Montážní rozměr (cm) | 96,7-98,7 x 96,7-98,7 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | ano |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 65 |
| balení | 2 kartony=98x203x7 cm |
| konstrukce | bezrámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |