| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 65 cm |
| Výška (cm) | 196,5 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 53 |
| Montážní rozměr (cm) | 63-67 |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | ano |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 23 |
| balení | 1 karton=63x203x7 cm, 1 tubus=6x203 cm |
| konstrukce | bezrámová |
| pohyblivé díly (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |