| Šířka (cm) | 91 cm |
| Délka (cm) | 120 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 75 |
| Kombinace | dveře 90 /pevná stěna 30 /bočnice 90 |
| Montážní rozměr (cm) | 118,5 - 120,5 x 91 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 60 |
| balení | 1 karton=94x191x5 cm, 1 karton=98x192x6 cm, 1 karton=38x192x6, 1 tubus=6x190 cm |
| konstrukce | bezrámová |
| instalace | rohová |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 1 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |