| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 170 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 90 |
| Kombinace | dveře 105 / pevná stěna 70 |
| Montážní rozměr (cm) | 168 - 172 |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 50 |
| balení | 1 tubus=8x192cm, 1 karton=78x192x6cm, 1 karton=109x191x5cm |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dveře do niky |
| Značka | WellMall |