Moderně zpracované sprchové dveře Alfa Line II vás oslní svou jednoduchostí a čistou linií, která těmto dveřím dodává nezapomenutelný dojem.
Rozměry:
Otevírání sprchových dveří Alfa Line II je směrem do koupelny.
Univerzální levo-pravá montáž dveří (stranu otevírání si zvolíte při montáži).
U těchto sprchových dveří se jedná o výplň z bezpečnostního Grape skla o síle 6 mm - (strukturované).
Sklo je již z výroby opatřeno technologií Cleaner, která účinně zabraňuje usazování bakterií a nečistot, čímž vám výrazně ulehčí údržbu skla.
Doporučujeme k prodloužení životnosti této vrstvy nanášet alespoň 1x do měsíce speciální anticalcové přípravky
Bez obav, pokud toužíte po některé z kombinací - určitě nám napište. Sestavíme přímo pro vás.
V tomto případě lze kombinovat rozměr dveřní části 60, 65, 70, 75, 80 nebo 85 cm a pevných bočnic o velikosti 20, 30, 40, 50, 60 nebo 70 cm.
Dveře Alfa jsou osazeny speciálním pantem, který je po celé délce dveří. Pant je doplněn o zvedací mechanismus, který zajistí hladké otevírání a zavírání dveří. Navíc se nemusí promazávat, čímž je zajištěna jeho dlouhá životnost.
Při dovření dveří klesnou skla k vaničce nebo dlažbě a spodním těsněním utěsní otvor pod dveřmi, aby se voda nedostala kam nemá.
Aby bylo možné využít univerzálnosti dveří, jsou pevné stěny cca o 2 cm vyšší než dveřní sklo.
Vysoce komfortní sprchové dveře Alfa Line II mají leštěné hliníkové profily, které jsou odolné proti korozi.
Designové provedení: chrom
Silikonové "okapové" těsnění dveří spolehlivě zajistí, že při sprchování nedojde k úniku vody do prostoru koupelny. Konec vytírání vytopené koupelny.
Magnetické dovírací těsnění vždy dveře nepropustně uzavře.
V balení naleznete i podlahovou lištu, která brání případnému protečení vody z niky. Je však na vás zda lištu použijete či nikoliv. Pokud lištu nepoužijete vznikne vám tak zcela bezbariérový vstup.
Kovové jednobodové madlo nikterak nenarušuje jednoduché linie těchto dveří. Oproti levným plastovým nastříkaným náhražkám se nemusíte bát, že se vám bude loupat barva.
NOVINKA! Přizpůsobte si dveře Alfa Line II podle svých představ. Standardní kónická madla můžete nahradit hranatými! Tato možnost personalizace vám umožní doladit design vaší koupelny do posledního detailu.
V případě zájmu je třeba madla přikoupit samostatně, protože nejsou součástí balení. Přikoupit můžete zde.
Bytelné stabilizační vzpěry jistí pevné stěny, aby vše drželo, jak má.
Jednokřídlé sprchové dveře Alfa Line II si zamiluje každý, kdo chce mít elegantní a spolehlivé dveře za skvělou cenu.
| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 155 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 64 |
| Kombinace | dveře 80 + 2x pevná stěna 40 |
| Montážní rozměr (cm) | 155 - 157 |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 54 |
| balení | 1 tubus=8x192cm, 2 kartony=48x192x6cm, 1 karton=84x191x5cm |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dveře do niky |
| Značka | WellMall |