| Rozměr (cm) | 95 x 95 |
| Šířka (cm) | 95 cm |
| Délka (cm) | 95 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 95 |
| Kombinace | dveře 70+bočnice 30 x dveře 70+bočnice 30 |
| Montážní rozměr (cm) | 93 - 95 x 93 - 95 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 72 |
| balení | 2 kartony=79x191x5 cm, 2 kartony=38x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |