| Rozměr (cm) | 90 x 80 |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Délka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 60 |
| Kombinace | dveře 65+bočnice 30 x dveře 65+bočnice 20 |
| Montážní rozměr (cm) | 88-90 x 78-80 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 65 |
| balení | 2 kartony=69x191x5 cm, 1 karton=38x192x6, 1 karton=28x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |