| Rozměr (cm) | 85 x 85 |
| Šířka (cm) | 85 cm |
| Délka (cm) | 85 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 85 |
| Kombinace | dveře 70+bočnice 20 x dveře 70+bočnice 20 |
| Montážní rozměr (cm) | 83 - 85 x 83 - 85 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 67 |
| balení | 2 kartony=74x191x5 cm, 2 kartony=28x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |