| Rozměr (cm) | 140 x 120 |
| Šířka (cm) | 120 cm |
| Délka (cm) | 140 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Kombinace | dveře 75+bočnice 70 x dveře 75+bočnice 50 |
| Montážní rozměr (cm) | 138-140 x 118-120 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 82 |
| balení | 2 kartony=79x191x5 cm, karton=78x192x6cm, karton=58x192x6 cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |