| Rozměr (cm) | 120 x 100 |
| Šířka (cm) | 100 cm |
| Délka (cm) | 120 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 74 |
| Kombinace | dveře 85+bočnice 40 x dveře 65+bočnice 40 |
| Montážní rozměr (cm) | 118-120 x 98-100 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 75 |
| balení | 1 karton=69x191x5cm, 1 karton=89x191x5cm, 2 kartony=48x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |