| Rozměr (cm) | 125x105 |
| Šířka (cm) | 105 cm |
| Délka (cm) | 125 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 110 |
| Kombinace | dveře 80+bočnice 50 x dveře 60+bočnice 50 |
| Montážní rozměr (cm) | 123-125 x 103-105 |
| tvar | obdélník |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 75 |
| balení | 1 karton=64x191x5cm, 1 karton=84x191x5cm, 2 kartony=58x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné díly (ks) | 2 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |