| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 95 cm |
| Délka (cm) | 95 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 119 |
| Montážní rozměr (cm) | 93 - 95 x 93 - 95 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 60 |
| balení | 2 kartony=105x191x5cm |
| konstrukce | bezrámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |