| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 85 cm |
| Délka (cm) | 85 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 104 |
| Montážní rozměr (cm) | 83 - 85 x 83 - 85 |
| tvar | čtverec |
| otevírání | otevírací |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | černá |
| Hmotnost (kg) | 56 |
| balení | 2 kartony=89x191x5cm |
| konstrukce | bezrámová |
| instalace | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Druh | sprchový kout bez vaničky |
| Značka | WellMall |