| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 130 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 65 |
| Montážní rozměr (cm) | 128 - 132 |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | neprůhledné - Grape |
| Síla výplně (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 37 |
| balení | 1 karton=42x200x15 cm |
| konstrukce | rámová |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |