| stranová varianta | univerzální |
| Šířka (cm) | 120 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šířka průchodu (cm) | 59 |
| Montážní rozměr (cm) | 118 - 122 |
| otevírání | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | průhledné - Čiré |
| Síla výplně (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Barva) | chrom |
| Hmotnost (kg) | 34.5 |
| balení | 1 karton=49x200x15 cm |
| konstrukce | rámová |
| pevné díly (ks) | 1 |
| pohyblivé díly (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |